TOPlist

Výťazné ,,derby"!!!

01.04.2010 22:09

FK Slávia Staškov : Slovan Podvysoká 2:1 (0:0)...........M.Polka, M.Čambora...

V prvom jarnom kole k nám zavítal odveký súper z Podvysokej. Od úvodu zápasu bolo jasné, že v tomto zápase ide o veľa a že mnoho gólov diváci neuvidia...Prvé minúty boli v úlohe oťukávania sa súperov a v podobnom nemastnom-neslanom duchu sa viedol celý prvý polčas.Od druhého dejstva začala mať hra väčší a rýchlejší spád a hneď sa zrodili aj šance.Staškov mohol viesť po šanci V.Kovačika, ktorý ale nedokázal trafiť opustenú hosťujúcu bránu.O pár minút nato prišiel trest v podobe vedúceho gólu hostí, keď sa krásnou strelou presadil jeden z Podvysockých útočníkov.No chvíľu nato sa  domácim podarilo  zrovnať po peknom góle v podaní Miroslava Polku.Po vyrovnávajúcom góle prebrali domáci dej zápasu do svojich rúk a už o pár minut po vyrovnaní sa ujali vedenia po štastnom góle Mateja Čamboru z vlastnej polovice ihriska...dalšie góly do konca zápasu hráči nepridali a tak sa zrodil tesný, ale pre domácih potešujúci výsledok 2:1...