E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

Prestrelka na šadióne Slávie Staškov

11.06.2010 17:30

Dňa 10.6.2010 sa na štadióne dohrával zápas medzi domácou Sláviu Staškov a hosťujucími hráčmi z Rosiny. Od úvodu stretnutia bolo dosť očividné,že tento súper bude chcieť vyhrať.Na začiatku zápasu sa hra prelievala zo strany na stranu ale bol to domáci Staškov, Ktorý otvoril gólový účet stretnutia.Po strele Mira Polka by bol už hriech netrafiť odkrytú bránku a Jakub Slúka sa nemýlil.Prvý krát sa vlnila sieť.Ako narastal čas,tak aj domáci postupne zvyšovali tempo a Rosina sa dostávala do čoraz menej a menej šancí.V prvom polčase pochválime ešte brankára Tomáša Slíža ktorý exelentne zneškodnil hosťujúci strelecký pokus zhruba z 30 metrov, ktorý smeroval pod brvno našej brány.V šatni sme si povedali čo sme poterbovali.Vyhecovali sme sa a do druhého polčasu sme mali jasný cieľ.Doťiahnuť zápas do víťazného konca.A všetko to začalo s druhým polčasom.Gól, ďalší a zasa .. Hostia dostali príručku. Góly Vlada Gajdošíka,Jána Badžgoňa a Erika Perďocha posadili domácich na sedlo a tak povediac ,,bolo po zápase´´.Vyzdvihnem gól Jana Badžgoňa ktorý na dva krát ale bravúrne prekonal brankára hostí.Priebeh zápasu diktovali domáci keď nepreminili ďalšie šance.Hosťom z Rosiny sa podarilo dať gól keĎ vyrazenú strelu brankára dorazili už do odkrytej brány.No zasa domáci zabrali a podarilo sa vsietiť ďalší gól keď sa z priameho kopu nemýlil Miro Polka a sterlou ponad múr a pod brvno nedal brankárovi šancu.Ďalší gól pridal opeť aktívny Erik Perďoch.Hosťom sa opeť podarilo znížiť ale naposledy, a tím že domáci Staškov pridal záslohou Erika Perďocha ešte jeden gól, už nikto nezmenil debakel Rosiny v pomere 7-2.Domáca Slávia natiahla svoju víťaznú šnúru už na fantastických 7 zápasov.Staškov zasa nadeľoval kúsky a dosť veľké vrece mala aj hosťujúca Rosina.

Ďalej chcem vyzdvuhnúť výkon Juraja Ivanviča ktorý svojimi prienikmi robil obrane hostí veľké prosblémy.Hral proste výborne a želáme si aby naďalej pokračoval vo svojich výkonoch.Podržal aj brankár Tomáš Slíž a obrana s Maťom Čamborom, Andrejom Čamborom a Filipom Jurgom nedovolili hosťom v druhom polčase takmer nič.Záloha v ktorej hrali Palo Korduliak,Ján Badžgoň,Vlado Kováčik,jakub Slúka a Miro Polka šlapala ako švajčiarske hodinky.v útoku Erik Perďoch pripiekal obrane hosťom dosť často a nesmieme zabudnúť že Vladimír Gajdošík, Jakub Sabela, Marek Gračmal a Adrián Ohradka naskočili na ,,rozbehnutý vlak´´ výborne.Po zápase nebolo teba skrývať nadšenie.Verme že Slávia Staškov bude vo fantastických výkonov pokračovať aj ďalej.Ďakujeme taktiež hŕstke fanúšikom ktorý na nás nezabudli, hoci bol pracovný deň a nesmierne horúčavy.

Tímto by som chcel za tento zápas poďakovať všetkým a zároveň ich pozývam na ďalšie kolo kedy odohráme v nedeľu..

Góly:E.Perďoch 3,V.Gajdošík,J.Bandžgoň,J.Slúka,M.Polka