E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

Futbalový boj

11.05.2010 19:24

Futbalový boj. aj takto môžeme nazvať zápas, ktorý sme odohrali doma s Čadcou B. Podmienky na futbal neboli vhodné, ale hralo sa. Od začiatku sme šli do tohto zápasu naplno, no niekedy sa pre zlý terén nedalo vštko úspešne dokončiť. Avšak, mohli sme už vyhrávať  2 : 0 keby nám rozhodca uznal dva góly. Nestalo sa, ale do polčasu nás zachránil Vlado gajdošík keď strelil svoj 9 gól v sezóne a nasmeroval nás k víťazstvu. Do polčasu sa teda už nič nestalo a to sme chceli zmeniť v druhom. Čo sa nám aj podarilo, pretože hneď na začiatku druhého polčasu sme vybojovali dve penalty s ktorých sa nemílili Juraj Ivanovič a Vlado Kováčik. Tlak narastal a postupom času sme hrali už len na jednu bránu čo potvrdil svojím gólom aj Miro Polka keď zvyšoval na 4 : 0, takže v 65. minúte bolo už po zápase. V závere nám ešte nepochopiteľne rozhodca vylúčil Marcela Ohrádku. Podarilo sa nám udržať si čisté konto, čo nás nesmierne teší keďe sme hrali na hrozne ťažkom teréne.

Staškov : Čadca B      4 : 0

Góly: V Gajdošík, J Ivanovič, V Kováčik, M Polka

ČK:M Ohrádka