E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

9.kolo - FK Slávia Staškov - OŠK Stráňavy 0:6 (0:2)

01.10.2012 16:10

1.polčas sme hrali dosť dobre , vytvorili sme si dosť dobré šance a "keby" sme 1 z nich premenili a "keby" nás v 1.polčase podržal brankár lacnými gólmi zápas by sa možno vyvýjal úplne inak . Lenže na keby sa nehrá a po polčase sme prehrávali 0:2 . V 2.polčase Stráňavy viac menej dominovali svojou kombinačnou hrou a my sme viac menej prestali hrať . Do konca zápasu ešte padli 4 góli , za ktoré nechcem obviňovať len brankára , ale celkovo celý tím , chýbala nám agresivitosť v súbojoch , lepší pohyb , bojovnosť . Dostali sme lekciu a mali by sme sa zamyslieť .

FK Slávia Staškov - OŠK Stráňavy 0:6 (0:2)

ŽK : Marek Šperka

Zostava : M.Badura - M.Šperka , J.Sabela , M.Grečmal , J.Sabela , J.Bugáň - P.Čuboň , J.Slúka , P.Jantoš , M.Ohrádka - M.Kvašňovský - D.Turiak

Náhradníci : M.Babiš , D.Križek , R.Ježík , M.Jurga , M.Marčiš ,T.Grácik