E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

5.kolo - FK Slávia Staškov - Tatran Krásno 5:3 (3:1)

03.09.2012 10:49

Posledný prázdninový deň o 13:00 sme odohrali 5.kolo proti Tatranu Krásno , ktoré nás minulú sezónu deklasovalo doma 0:6 . Od začiatku zápasu to bol vyrovnaný zápas , Krásno hralo veľmi dobre kombinačne ale prvý sme odpovedali my , keď sme vyťažili z minima maximum a  vsietili sme  prvé dva góli . Hostia sa začali viacej tlačiť  do predu a 10 minút pred koncom 1.polčasu sa im podarilo znížiť. V zápätí sme opäť viedli o 2 góli , keď sa strelecky presadil M.Babiš . V 2.polčase hralo Krásno aktivnejšie a dokázali behom chvíľky vyrovnať na 3:3 . To nás však nezlomilo a podali sme ešte lepší výkon  , snažili sme sa streliť výťazný gól a to sa nám aj 5 minút pred koncom podarilo zásluhou J.Slúku . Definitívny klinec do rakvy spečatil M.Ohrádka v nadstavenom čase . Po tomto veľmi dobrom výkone sme si pripísali ďalšie veľmi cenné 3 body a tešíme sa na ďalší zápas , ktorý odohráme v sobotu v Záv.Porube . Tak tiež ďakujeme ľudom , ktorý si našli čas aj na dorastenecký futbal a podporili nás .

FK Slávia Staškov - Tatran Krásno 5:3 (3:1)

góli : 15´- 1:0 - J.Slúka (M.Kvašňovský )

21´- 2:0 - M.Kvašňovský

39´- 2:1 -

41´- 3:1 - M.Babiš ( J.Slúka )

53´- 3:2 -

58´- 3:3 -

85´- 4:3 - J.Slúka

90´- 5:3 - M.Ohrádka

ŽK : M.Babiš

Rozostavenie : 4-4-2

Zostava : M.Badura - M.Šperka , J.Sabela , M.Grečmal , J.Bugáň - M.Kvašňovský , J.Slúka , P.Jantoš , M.Ohrádka - D.Turiak , M.Babiš

Náhradníci : M.Čečotka , P.Smreček , T.Grácik , R.Ježík , D.Krížek , D.Estočin