E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

3 zápasy bez prehry

25.04.2010 20:03

V Nedeľu 25. 04. 2010 sme si zmerali sily proti súperovy zo Strečna. Už pred zápasom sme vedeli, že to nebude jednoduchý zápas, no naším jediným cieľom bolo vyhrať. A hňed na začiatku zápasu dal o sebe vedieť útočník Vlado Gajdošík, keď v tretej minúte strelil gól. Tlak narastal, a stým aj množstvo šancí, ktoré však ostali nevyužité, za zmienku stojí obrovská šanca Gajdošíka do prázdnej brány, obrovská Polková šanca na zvíšenie, no do kabín sa išlo za najmiernejšieho stavu 1:0. Na druhý polčas sme vybehli s cieľom zvýšiť svoj náskok čo sa nám aj podarilo ked Gajdošík s Badžgoňom zvýšili v krátkej chvíli na 3:0. O pár minút dal Gajdošík svoj tretí gól v zápase a tým len potvrdil svoj skvelý výkon v zápase. Ku konci zápasu dostali šancu aj hráči z lavičky a potvrdili, že aj oni sú kvalitnou súčasťou týmu. V závere zápasu sme dostali kuriózny gól keď brankár vykopol loptu takmer od svojej brány a lopta doskákala za chrbát nášho bránkára, ale to nemení fakt, že sme dnes hrali ako jeden celok a že sme si vybojovali cenné 3 body. Z vyťazstva nad Strečnom sa radujeme, a už teraz sa tešíme na zápas s Turzovkou.

Staškov : Strečno    4 : 1

Góly: V. Gajdošík 3, J. Badžgoň