E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

3 body cestujú domov

18.04.2010 18:15

V 17. kole sme cestovali na zápas do Štiavnika. Už od začiatku zápasu bolo na nás vidieť, že sme tu neprišli len po pocit z dobrého výkonu, ale aj po 3 body. V prvej minúte sme si vytvorili prvú veľkú šancu s ktorej však gól nepadol keďže Vlado Gajdošík nedokázal zastrčiť loptu za chrbát brankára. Na prvý gól sme však nemuseli dlho čakať. V 11. minúte poslal Juraj Ivanovič loptu z priameho kopu rovno pred brankára, ktorá skočila a došla až do brány.

V dalšom priebehu hry sme si vytvorili množstvo šancí, súpera sme k ničomu nepustili a svoju námahu sme zúžitkovali v 26. minúte kedy sa Vlado Kováčik predral cez dvoch obrancov a prekrásnou strelou k tyči zvýšil na 0 : 2. Po tom čo sme dali druhý gól hra trochu upadla a aj súper sa nachvíľu chytil no nie na dlho keďže v 45. minúte gólom do kabíny zvíšil na 0 : 3 Vlado Gajdošík. Druhý polčas sme v podstate už len dohrávali. Súper, ale aj my sme si vytvorili pár sľubných šancí, ktoré ostali nevyužité a tak sa stav zápasu už nezmenil.

Konečný stav: Štiavnik : Staškov  0 : 3

Góly: J. Ivanovič, V. Kováčik, V. Gajdošík

ŽK: A. Čambora