E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

16.kolo - Škvara

12.04.2010 20:28

V nedeľu 11.4. sme odohrali 16.kolo proti Radoľy , ktorá bola o bod pred nami . Nič sa nedalo robiť ale museli sme odohrať zápas na bočnom ihrisku (škvara) . Od úvodu sme sa snažili hrať atraktívny futbal , ktorý končil zbytočnými chybami . V cca 10 min sme mali pokutový kop , ktorý sme bohužial nevyužili . Snažili sme sa streliť 1 gól , len chýbali šance , síce sme nejaké mali ale bránkar Radoľe si snimi dokázal hravo poradiť . Radoľa si v 1.polčase taktiež nevypracovala veľa šancí a tak sme šli do kabín za stavu 0:0 . Žial na začiatku 1.polčasu sme inkasovali po peknej strele hosťujúceho hráča 0:1 . Snažili sme sa , bojovali sme do konca zápasu ale opäť sme mali málo šanci ale jednu sme tam nakoniec dokázali prestčiť v posledných minútach , keď dal svoj 7 gól v sezóne Erik Perďoch . Myslím si , že sme mali viac než na 1 bod ale tak nič sa nedá robiť a teraz nás čaká posledný Štiavnik .

FK Slávia Staškov 1:1 Radoľa  gól : Erik Perďoch