E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

15.kolo

09.04.2010 19:07

Dňa 3.4.2010 sme išli odohrať 15.kolo do Svrčinovca z ktorým sme doma vyhrali 7:1 . Nič ako 3 body sme si nepripuštali a bolo to vydieť prvých 15-20 minút v ktorom sme neprepenili veľa gólových priležitostí a z jednej z nich padol úvodný gól . Domáci si nevypracovali takmer žiadne šance až v 30 minúte sa začali presadzovať aj v útoku . My sme však prestali hrať a domáci to využili , keď dorážku z priameho kopu usmernil za nášho brankára . V 2.polčas bol bez myslenia a bez srdca , domáci si vybracovali sľubné šance z ktorých dali brvno a o pár minút neskôr aj výťazný gól . Naši hráči sa snažili ešte vyrovnať ale bez šancí nejseou koláče . Stav skončil 2:1 jediný gól zaznamenal Vladimír Gajdošík .

O deň neskôr odohrali na tej istej pôde zápas i naši muži a taktiež prehrali 3:1 . Jediný gól dal J.Ligáč .