E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

13.kolo - FK Slávia Staškov - MŠK Žilina B 1:3 (1:1)

12.11.2012 11:09

Posledný zápas pred zimnou prestávkou sme opäť nezvládli . Odohrali sme zrejme najlepší zápas jesennej časti a len škoda , že sme prišli o všetky body . Žilina sa snažila držať loptu a my sme hrali na rýchle protiútoky z ktorých sme si vypracovali vyložené šance v ktorých zaváhal hlavne J.Slúka a M.Babiš . V 20 min. otvoril skóre na 1:0 pre FK Sláviu , J.Slúka , no keby premenil predchádzajúce 2 veľké šance mohlo byť po zápase ! O pár minút neskôr bolo vyrovnané keď súper strelou spoza 16-tky vsietil na 1:1 . Do 2.polčasu išla aktívnejšie opäť Žilina a krátko po zmene strán otočili na 1:2 . To nás trošku nakoplo a začali sme sa tlačiť viac dopredu . Opať sme si vypracovali veľké šance , neskôr sme kopali pokutový kop , ktorý nepremenil M.Babiš a o niečo neskôr išiel sám na bránu , čo nedokázal zúžitkovať . V závere už dochádzali sily a súper rozhodol , že 3 body pôjdu do Žiliny . Škoda , tým to sme natiahli 8 - zápasovú šnúru bez víťazstva .V tabuľke sme klesli a budeme zimovať na 10.mieste a cez zimu nás čaká veľa práce !

FK Slávia Staškov - MŠK Žilina B 1:3 (1:1)

Gól: J.Slúka

ŽK : P.Jantoš

Zostava : M.Čečotka - M.Šperka , J.Sabela , M.Grečmal , J.Bugáň - D.Krížek , P.Jantoš , J.Slúka , M.Kvašňovský - T.Grácik - M.Babiš

Náhradníci : D.Turiak , P.Čuboň , R.Ježík , M.Jurga , M.Marčiš , M.Badura