E-mail: bojankrkic24@zoznam.sk

TOPlist

12.kolo - Lip.Hrádok - FK Slávia Staškov 1:0 (0:0)

23.10.2012 13:22

V sobotu sme odohrali 12.kolo v Lip.Hrádku , prvých 20 minút sme podali skvelý výkon , v ktorých sme vypracovali šance . Tú najväčšiu šancu odkopol na brankovej čiare domáci hráč . Lipt.Hrádok sa začal zobúdzať a bol aktívnejší smerom do predu . Vypracovali si penaltu , ktorú domáci zahodili . V 2.polčase sme opäť nepredviedli najlepší výkon a domáci začali mať hru pod kontrolou . Po inkasovanom góle sme už nedokázali vyrovnať , i keď sme mali 2-3 šance . Tú najväčšiu nepremenil M.Kvašňovský , keď išiel sám na bránu . Je to už 7 zápas bez víťazstva a posledné kolo privítame doma MŠK Žilinu .

Lipt.Hrádok - FK Slávia Staškov 1:0 (0:0)

ŽK : M.Kvašňovský , M.Grečmal , P.Jantoš ,

Zostava : M.Čečotka - M.Šperka , J.Sabela , M.Grečmal , J.Bugáň - M.Kvašňovský , J.Slúka , P.Jantoš , D.Križek - T.Grácik - M.Babiš

Náhradníci : P.Čuboň , D.Turiak , R.Ježík